![]() Zapraszamy do sklepu https://www.genway.pl |
Genway Marcin Mazurek sp. k. Fryderyka Chopina 37 09-402 Płock tel. +48 24 268 12 29 |
Zamek szyfrowy z możliwością otwierania za pomocą odcisku palca, który może działać w aplikacji Tuya Smart. Możliwe jest generowanie kodów tymczasowych offline (bez żadnego połączenia z zamkiem).
Elektroniczna klamka do drzwi z zamkiem pozwala wejść przy pomocy kodu PIN, odcisku palca lub przez aplikacje Tuya Smart (komunikacja po Bluetooth). Klamka obsługuje 100 unikalnych odcisków palców i 155 kodów PIN użytkowników oraz 100 użytkowników w Aplikacji Tuya Smart.
Klamka zasilana jest bateryjnie (4x AAA). Przy typowym użytkowaniu (30 otwarć / dzień) baterie w klamce pozwalają na około 6 miesięcy pracy. Klamka automatycznie powiadamia o niskim stanie baterii przy otwieraniu.
VIDI-AC-KL1-B pozwala na generowanie kodów OFF-LINE do klamki. Oznacza to, że poprzez aplikację na smartfona Tuya Smart, możesz wygenerować kod otwarcia drzwi bez konieczności połączenia z klamką. Kod może być jednorazowy lub być ważny przez określony czas. Jest to idealne rozwiązanie dla:
Ośrodki wakacyjne i turystyczne, gdy chcemy udostępnić pokój na dany okres konkretnemu użytkownikowi;
Pokoje na wynajem lub apartamenty, udostępnienie kodu do otwarcia wynajmowanego pomieszczenia bez konieczności przekazywania kluczy do drzwi;
Schowki i komórki z ograniczonym dostępem jednocześnie z łatwym dostępem dla osób z uprawnieniami do wejścia.
Wymień swoją starą zwykłą klamkę na klamkę z elektronicznym zabezpieczeniem. Instalacja wymaga jedynie zdjęcia starej i zamontowaniu nowej klamki bez konieczności wymiany zamka. Klamka posiada kwadratowy trzpień o średnicy 8 mm będący powszechnym standardem.
Obudowa ze stopu cynkowego w kolorze czarnym;
Klamka przeznaczona jest do montażu wewnątrz budynku;
255 użytkowników w urządzeniu (100 odcisków palca + 155 kodów PIN);
100 użytkowników w Aplikacji Tuya Smart;
Klamka pasuje do drzwi o grubości od 35 do 50 mm;
Port USB-C jako zapasowe źródło zasilania, gdy bateria się rozładuje do otwarcia;
Zapasowy klucz do mechanicznego otworzenia zamka (nadrzędny nad elektronicznym zamkiem);
Wymiary (dł. x szer. wys.) → (165 × 29 × 65.5) mm.
Opcje produktu